Bezlepkovo

Bezlepkovo

Bezlepkovo.sk vznikol ako jeden z prvých internetových obchodov s bezlepkovými produktami na Slovensku, v roku 2009. Prvotná myšlienka prišla na základe, aby mali ľudia lacnejší prístup k bezlepkovým produktom v porovnaní s kamennými obchodmi. 

Vyskúšali sme si na vlastnej koži aké má človek pocity pri diagnostikovaní celiakie a keď nemá človek prístup k bezlepkovej strave v obchode, alebo v reštauráciách. Vďaka tomu aj dnes empaticky pristupujeme ku každému klientovi a tento prístup odovzdávame aj ďalším, ktorí spolupracujú na skvalitňovaní našich služieb a okrem iného zabezpečujú aj priamu komunikáciu so zákazníkom.

Prečo potraviny z Bezlepkovo?

Ako prvé by sme chceli vyzdvihnúť, že bezlepkovo sa rozhodlo ísť cestou kvality, nie kvantity.  Preto každý jeden produkt ktorý uverejňujeme v ponuke sme vyskúšali a ochutnali najprv my, aby sme sa ubezpečili, že jeho chuť a kvalita je viac ako len marketing. 

Neustále pracujeme na rozširovaní a skvalitňovaní našich služieb, rozširovaní portfólia produktov a preto sme prešli veľkou zmenou web stránky, ktorá poskytuje okrem moderného a prehľadného dizajnu aj platby kartou, alebo vernostný program.

Sme radi že ste si nás vybrali a tešíme sa na spoluprácu.

Bezlepkovo očami zákazníkov

Spolu to zvládneme

Vyhľadávanie