Bjuti – Krása vyžarujúca zvnútra

80,00

Značky:

  • Berry En

Popis produktu

Berry.En BJUTI™

 

Mladistvá pokožka, krásne vlasy a silné nechty

Každý z nás chce vyzerať sviežo a atraktívne. Avšak štruktúra našej pokožky sa v dôsledku starnutia a vplyvov okolitého prostredia mení. V tomto procese zohráva dôležitú úlohu kolagén, ktorý je významnou zložkou tkaniva, vlasov, nechtov a najmä pokožky. Keď sa koncentrácia kolagénu zníži, pokožka stráca svoju pružnosť a pevnosť. Tkanivo povoľuje a výsledkom sú záhyby a vrásky.

 

Čo robí BJUTI™ tak špeciálnym?

BJUTI™ obsahuje VERISOL®, špecifický peptid kolagénu. Pravidelný príjem VERISOL® stimuluje produkciu kolagénu v najvnútornejšie vrstve pokožky kam bežné kozmetické prípravky, ako sú krémy, nepreniknú. Intenzívne pôsobiace kolagén z Verisol® viditeľne zvyšuje vlhkosť a pružnosť pokožky a vyrovnáva vrásky. Navyše posilňuje aj vlasy a nechty. Čistý vitamín C z acerolové šťavy aj šťava z granátového jablka, malinová šťava a výťažok z bieleho čaju chráni proti voľným radikálom. Navyše obsahuje BJUTI™ aj vitamíny B, ktoré tiež prispievajú k zdraviu pokožky.

 

Čo to znamená pre Vás?

BJUTI™ nie je len jedinečným, ale aj tým najmodernejším potravinovým doplnkom. Chutný a ľahko stráviteľný gél obsahuje rôzne a vedecky overené zložky, ktoré podporujú zdravú pokožku, vlasy a nechty. Nech sa BJUTI™ stane každodennou súčasťou starostlivosti o vašu krásu.

Gél s kolagénovým hydrolyzátom VERISOL® a vitamínmi.

1 balenie gélu à 25 g (denná dávka) obsahuje Množstvot DDD* v %
VERISOL® kolagénny peptid 2,5 g ∆**
Vitamín C 80 mg 100 %
Niacín 16 mg 100 %
Kyselina pantoténová 6 mg 100 %
Vitamín B2 1,4 mg 100 %
Vitamín B6 1,4 mg 100 %
Vitamín B1 1,1 mg 100 %
Kyselina folová 200 µg 100 %
Biotin 50 µg 100 %
Vitamín B12 2,5 µg 100 %

Prísady:

Uvedené odporúčané denné množstvo na konzumáciu sa nesmie prekročiť. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada za vyváženú a pestrú stravu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Tento produkt nie je koncipovaný na diagnózu, ošetrovanie, liečbu alebo na prevenciu chorôb.

* % DDD = Doporučená Denná Dávka (podľa smernice EÚ)

** ∆ = nie je stanovená denná dávka

 

VERISOL® je registrovaná obchodná značka. Verisol je bioaktívny (živý) peptid. Výhodou živého peptidu je, že nielen vyživuje, ale má schopnosť molekulu informovať o jej správnom fungovaní. Verisol ovplyvňuje metabolizmus kože a ďalšie procesy zodpovedné za stratu kolagénu. Denný príjem 2,5 g Verisolu výrazne redukuje vrásky a prispieva k syntéze kolagénu v pokožke.

Upozornenie:

Uvedené odporúčané denné množstvo na konzumáciu nesmie byť prekročené. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a pestrej stravy. Skladovať mimo dosahu malých detí.

 

Odporučená konzumácia: 1 balenie gélu denne (25 g)

 

Berry.En BJUTI™ je bez nasledovných prísad:

bez konzervačných prostriedkov

bez farbív

bez umelých aróm

bez sladidiel

bez lepku

bez laktózy

bez sacharózy („domáci cukor“)

neobsahuje žiadne prísady, ktoré obsahujú geneticky modifikované organizmy (GMO)

 

 

 

 

 

Hmotnosť:  

 

 

Zloženie

 

Alergény

 

Špecifikácia / použitie

 

 

Recenzie

Zatiaľ nie sú k dispozícii žiadne recenzie.

Recenziu môžu zanechať iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt.

80,00
( 0 Recenzie )